„Naše služby Vaše spokojenost“
O společnosti
Kontaktujte nás
AGH Blatná s.r.o.
J.P. Koubka 81 Blatná 388 01
E-mail: info@agh-reality.cz
Telefon: +420 383 420222
Mobil: +420 724 077880
Sídlo AGH Blatná s.r.o.
Sídlo naší společnosti se nachází v centru jihočeského města Blatná v okresu Strakonice na adrese J.P.
Více informací
Zajímavé odkazy
Vše o veřejných dražbách
www.centralniadresa.cz
Info o našem městě
www.mesto-blatna.cz
Náš tip na Chorvatsko
www.apkasic.com
Nacházíte se: O společnosti » Často kladené otázky

Často kladené otázky

Jaké doklady vyžaduje Vaše kancelář, pokud se rozhodnu prodat u Vás svoji nemovitost?

Naše kancelář Vám na požádání zajistí veškeré doklady potřebné k prodeji. Pokud si budete chtít doklady zajistit sami, je nutné zajistit:

  • výpis z katastru nemovitostí – tzv. list vlastnictví (dostupné na příslušných katastrálních úřadech a nově na CZECH-POINT (úřady obcí, pošta)
  • snímek z katastrální mapy ( stejný postup jako u výpisu z katastru)
  • u nemovitostí nabytých před rokem 1993 doložit způsob nabytí (kupní nebo darovací smlouva, usnesení o dědictví, kolaudační rozhodnutí atd.)

Pokud vlastníte některé další doklady, jako je projektová dokumentace objektu, znalecký posudek (může být i letitý), smlouvy o omezení vlastnických práv atd. vezměte je sebou a ušetříte náš čas a také peníze.

Jak prezentujete nabízené nemovitosti?

Využíváme naše vlastní internetové stránky www.agh-reality.cz, hrazené prezentace na realitních serverech www.sreality.cz, www.ceskereality.cz, www.centrum.cz a další méně významné servery. K přímé inzerci využíváme denního tisku jako jsou deníky Bohemia, Hospodářské noviny, týdeník Agrospoj, čtrnáctideník Konkursní noviny, Blatenské listy atd. Využíváme i vlastní vývěsní tabule umístěné v centru města Blatná.

Jaké účetní služby poskytujete?

Poskytujeme veškeré účetní služby jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Vedeme daňovou evidenci i podvojné účetnictví. Zpracováváme průběžná daňová přiznání k DPH, roční účetní uzávěrky, vedeme mzdovou a skladovou agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech při jednáních i kontrolách. Zajistíme auditorské služby a odklady ročních daňových přiznání.

Co si představit pod službou poradenství ve stavební činnosti?

S koupí nemovitosti může vzniknout potřeba její následné rekonstrukce. Svým klientům proto nabízíme tuto službu při výběru stavební firmy, posouzení nákladů na rekonstrukci, technické řešení, zajištění stavebního materiálu, dozorování stavby autorizovanou osobou. Tuto službu jsme schopni poskytnou i při novostavbách.

Realitní kancelář AGH Blatná s.r.o. Copyright © 2007 - 2021 - vyrobil Pavel Krejčí
AGH Blatná s.r.o.|Město Blatná|Centrální adresa