„Naše služby Vaše spokojenost“
O společnosti
Kontaktujte nás
AGH Blatná s.r.o.
J.P. Koubka 81 Blatná 388 01
E-mail: info@agh-reality.cz
Telefon: +420 383 420222
Mobil: +420 724 077880
Sídlo AGH Blatná s.r.o.
Sídlo naší společnosti se nachází v centru jihočeského města Blatná v okresu Strakonice na adrese J.P.
Více informací
Zajímavé odkazy
Vše o veřejných dražbách
www.centralniadresa.cz
Info o našem městě
www.mesto-blatna.cz
Náš tip na Chorvatsko
www.apkasic.com
Nacházíte se: O společnosti » Činnost společnosti

Činnost společnosti

Naše společnost byla založena 4. ledna 1999 se zaměřením na veškerou realitní obchodní činnost včetně provádění veřejných dobrovolných dražeb dle zákona 26/2000 Sb., vyhotovení kupních smluv, zajištění notářské nebo advokátní úschovy, znaleckých posudků, geodetického vytýčení nemovitostí, služby v oblasti vedení daňové evidence a podvojného účetnictví pro právnické i fyzické osoby a poradenská činnost v oblasti stavebnictví. Specializací naší společnosti jsou veřejné dobrovolné dražby. Do června 2009 jsem provedli 82 úspěšných veřejných dobrovolných dražeb a jednu úspěšnou dražbu nedobrovolnou v celkovém objemu 200 mil. Kč. Největšího úspěchu na realitním dražebním trhu jsme dosáhli v roce 2007, kdy jsme byli evidováni na 10. místě v České republice mezi dražebníky, co do velikosti finančního objemu vydražených nemovitostí. Úspěšně jsme také realizovali četná výběrová řízení jak nemovitostí, tak movitých věcí a pohledávek. (podrobnosti o dražbách naší společnosti)

Svoji realitní činnost zaměřujeme zejména na kraj Budějovický, Plzeňský a Středočeský, kdy využíváme polohy Blatné, která leží v blízkosti hranic všech těchto krajů.

Naším cílem je podávat co nejkvalitnější služby svým klientům, plně uspokojovat jejich požadavky a zodpovědným přístupem zajistit profesionální prodej a nákup nemovitostí, spolehlivě vést účetní služby a odborně přistupovat k poradenství ve stavební činnosti. Za kroky provedené naší kanceláří neseme veškerou zodpovědnost. Jsme pojištěni na škody způsobené chybnou činností v provádění veřejných dražeb do výše 10 mil. Kč a ve vedení účetních služeb do výše 1 mil. Kč. Za celou naši existenci nebyly tyto záruky u pojišťoven uplatněny.

Samozřejmostí je pro nás diskrétnost a přizpůsobení se potřebám klienta.

Bližší specifikace služeb

  • prodej, koupě a pronájem všech typů nemovitostí
  • provádění veřejných dobrovolných veřejných dražeb dle zákona 26/2000 Sb.
  • právní servis včetně sepsání kupních a darovacích smluv, soudní a tržní odhady všech nemovitostí i věcí movitých, provedení geodetického zaměření nemovitostí, zajištění podkladů z katastrálních úřadů
  • organizace veřejných výběrových řízení
  • vedení daňové evidence a podvojného účetnictví včetně zajištění ekonomického auditu
  • zajištění podkladů pro stavební řízení, provedení výběrového řízení dodavatele stavby, provádění stavebního dozoru stavby autorizovanou osobou
  • příprava pozemků k zástavbě, spolufinancování dobrých investičních záměrů, developerská činnost

Realitní kancelář AGH Blatná s.r.o. Copyright © 2007 - 2021 - vyrobil Pavel Krejčí
AGH Blatná s.r.o.|Město Blatná|Centrální adresa